Rääma Põhikool

General information
Map
Transportation

Koolile lähim ühistranspordipeatus on peatus Raba.

Contact

Filter

All Administration Teachers

Job position
 
Administration (10)

Elmo Joa

Director
+372 443 7960
elmo@raama.ee


Leelo Saare

Secretary
+372 443 7945
sekretar@raama.ee


Aivo Lublo

majandusjuhataja
+372 443 7970
majandus@raama.ee


Agita Keerd

asetäitja tugiteenuste alal
HEV-koordinaator
karjääriõpetus
+372 443 7971
agita@raama.ee


Marika Kruk

asetäitja õppealal
vene keel
+372 443 7961
marika@raama.ee


Kadri Mekk

direktori asetäitja noorsootöö alal

kadrim@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon K 12.55 - 13.40
Järelevastamine K 12.55 - 13.40

Mart Kimmel

haridustehnoloog

mart@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon K 15.15 - 16.00
Järelevastamine T 15.20 - 16.20

Miret Raadik

sotsiaalnõustaja

miret@raama.ee


Eve Saal

raamatukoguhoidja
+372 443 7972
eves@raama.ee


Marko Kask

infotehnoloog

marko@raama.ee

Teachers (44)

Riina Arva

tüdrukute tööõpetus

riina@raama.ee


Arina Galkin

bioloogia
geograafia
keemia

arina@raama.ee

Reception time:

Konsultatsiooon T 15.15 - 16.00
Järelevastamine R (vahetunnid kokkuleppel)

Signe Heindla

klassiõpetaja

signe@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon T 13.45 - 14.30
Järelevastamine K 13.45 - 14.30

Silva Heinla

klassiõpetaja

silva@raama.ee


Ulla Helin-Mengel

tantsuõpetaja

ulla@raama.ee


Joanna Jakobson

inglise keel

joanna@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon N 14.35 - 15.20 (Aide) ja R 8.00 - 8.30 (Koidula)
Järelevastamine R 13.45 - 14.30 (Aide) ja R 8.00 - 8.30 (Koidula)

Tuuli Joa

kehaline kasvatus

tuuli@raama.ee


Aive Jõffert

klassiõpetaja

aivej@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon N 14.15 - 15.05
Järelevastamine K 14.15 - 15.05

Victoria Kaljuste

abiõpetaja

victoria@raama.ee


Anu Kaljuvee

klassiõpetaja

anuk@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon E 14.45 - 15.30
Järelevastamine E 14.45 - 15.30

Kersti Koppel

inglise keel

kerstik@raama.ee


Ingrid Kostabi

klassiõpetaja

ingrid@raama.ee


Indrek Kraavi

kehaline kasvatus

indrek@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon K 14.30 - 15.00 (Aide) ja T 15.30 - 16.30 (Koidula)
Järelevastamine K 14.30 - 15.30 (Aide) ja K 15.30 - 16.30 (Koidula)

Maris Kull

õpetaja

maris@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon N 13.30 - 14.10
Järelevastamine N 14.10 - 15.00

Deivi Kõiv

eripedagoog
eesti keel
Mathematics

deivi@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon N (kokkuleppel)
Järelevastamine N (kokkuleppell)

Anne Kõlvart

abiõpetaja

annek@raama.ee


Jane Liiv

inimeseõpetus
History
ühiskonnaõpetus

jane@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon T 8.00 - 8.30 (Aide) ja E 8.00 - 8.30 (Koidula)
Järelevastamine E 15.20 - 16.00 (Aide) ja T 15.20 - 16.00 (Koidula)

Anne Metsmaa

keemia

anne@raama.ee


Merike Männik

klassiõpetaja

merike@raama.ee


Tiina Niin

eesti keel
kirjandus

tiina@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon E 8.00 - 8.30
Järelevastamine R 8.00 - 8.30

Kelly Ornefeldt

klassiõpetaja

kelly@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon E 15.20 - 16.05
Järelevastamine R 14.35 - 15.20

Marina Pašina

vene keel

marina@raama.ee


Maili Paulberg

eesti keel
inimeseõpetus

maili@raama.ee


Kairi Pentma

loodusõpetus
füüsika

kairip@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon T 14.35 - 15.20 (Aide) ja E 15.20 - 16.05 (Koidula)
Järelevastamine T 14.35 - 15.20 ja E 15.20 - 16.05 (Koidula)

Eve Popp

kunst
arvutiõpetus

eve@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon T 8.10 - 8.30 (Aide) ja E 8.10 - 8.30 (Koidula)
Järelevastamine T 8.10 - 8.30 (Aide) ja E 8.10 - 8.30 (Koidula)

Andra Pärnamets

klassiõpetaja

andra@raama.ee


Kadri Päästel

klassiõpetaja

kadri@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon E 14.35 - 15.20
Järelevastamine K 14.35 - 15.20

Kaie Rahu

muusika
Väike Viisikoor

kaie@raama.ee


Kersti Randväli

Mathematics

kersti@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon N 8.00 - 8.30 (Aide) ja T 8.00 - 8.30 (Koidula)
Järelevastamine N 15.15 - 16.00 (Aide) ja K 15.10 - 16.00 (Koidula)

Anna Raud-Butorina

abiõpetaja

anna@raama.ee


Jane Raudsepp

abiõpetaja

janer@raama.ee


Margus Rikk

poiste tööõpetus

margus@raama.ee


Mari-Liis Rondo

inglise keel
Mathematics

mariliis@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon K 15.00 - 15.30
Järelevastamine N 8.00 - 8.30

Liisi Saare

eripedagoog

liisi@raama.ee


Leelia Siimer

klassiõpetaja

leelia@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon N 13.45 - 14.30
Järelevastamine T 13.45 - 14.30

Karolina Zelinskaja

vene keel

karolina@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon T 8.00 - 8.30
Järelevastamine T 8.00 - 8.30

Annemai Talts

algklassid
inglise keel

annemai@raama.ee


Anu Taveter

kehaline kasvatus
ringijuht Suusakool

anu@raama.ee


Tõiv Tiits

muusika
poistekoor Valter

toiv@raama.ee


Kairi Tomson

klassiõpetaja

kairi@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon T 13.45 - 14.30
Järelevastamine K 14.30 - 15.00

Margit Trink

eripedagoog

margitt@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon T 15.25 - 16.10
Järelevastamine K 14.35 - 15.20

Aniita Uibu

bioloogia
eesti keel

aniita@raama.ee


Kadri Vaan

õpetaja

kadriv@raama.ee


Aive Vainu

klassiõpetaja

aive@raama.ee

Reception time:

Konsultatsioon E 13.45 - 14.30
Järelevastamine N 13.45 . 14.30

Rääma Põhikool

General information
Map
Transportation

Koolile lähim ühistranspordipeatus on peatus Raba.